O mnie

Poznajmy się

Elżbieta Mazur

Właściciel firmy EGESTA.

Od ponad 16 lat zajmuję się pozyskiwaniem środków unijnych na różne przedsięwzięcia. Współpracuje z biznesem oraz samorządami. Mam doświadczenie zarówno w projektach edukacyjnych, szkoleniowych, jak i dużych programach inwestycyjnych dla firm i samorządów. Świadczę usługi także szkoleniowe. Wspieram również rolników w realizacji i rozwoju ich gospodarstw  z programów UE.

Ukończyłam szkołę wyższą na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu z zakresu zarządzania i marketingu. Wiele lat byłam związana z samorządem lokalnym, pracując na stanowiskach dot. pozyskiwania środków UE dla inwestycji komunalnych i infrastrukturalnych. W późniejszym okresie, to praca i zarządzanie w niepublicznej edukacji  i realizacja wielu wspaniałych projektów dla dzieci i młodzieży. Na drodze zawodowej także, pojawiła się ekonomia społeczna i współudział w tworzeniu ekonomizacji III sektora. Jednak współpraca z biznesem, przedsiębiorcami i przedstawicielami JST, stała się na dzień dzisiejszy moja pasją i główną drogą zawodową. Specjalizuję się  w projektach typowo inwestycjach, rozwojowych, infrastrukturalnych oraz edukacyjnych.  

Kancelaria Finansowa Iława

Zdobywam pieniądze na Twój rozwój

Usługi dla biznesu

Proponuję właścicielom firm szeroki wachlarz usług, które pozwolą im rozwijać swoje przedsiębiorstwa od zdobywania środków finansowych na podnoszenie kwalifikacji po realizację projektów rozwojowych.

Odzyskiwanie prowizji

Od 2022 – rozszerzyłam działalność o usługi w zakresie pomocy w odzyskiwaniu prowizji od wcześniej spłaconych lub skonsolidowanch kredytów.

Moje doświadczenie zaowocowało!
Potrzebujesz finansów dla swojego biznesu?

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną!

W jakich godzinach mogę zadzwonić ?

Zgoda RODO:

Egesta Elżbieta Mazur

 

Dotacje i szkolenia:

+48 668 335 986
biuro@egesta.pl

Adres:

ul. T. Kościuszki 14 lok 2/2
14-200 Iława